Gönderen Konu: Forum Banner Değişikliği Konusundaki Anket  (Okunma sayısı 6996 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Solplatform5

• Sorumlu
  • Yönetici
    • Profili Görüntüle
Forum Banner Değişikliği Konusundaki Anket
« : 23 Eylül 2011, 14:00:28 »
solplatform.biz olarak  banner  değiştirilmesi yönünde gelen üye istemleri sonucunda anket açılmasına karar verilmiştir.

Bu nedenle düzenlenen ankette solplatform.biz olarak  banner değişikliğine gidilip gidilmemesi konusunda evet/hayır seçeneklerinin kullanılmasının yanında kısa da olsa nedenlerinizin belirtilmesi rica olunur.

Saygılarımızla
Forum Yönetimi

Çevrimiçi Ekim

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2011, 14:59:26 »

Banner değişikliği konusunda oyumu “evet” yönünde kullandım. Çünkü ,gasp edilen solplatform  halen gündemde ; kafa karışıklığını önlemek ve yeni bir başlangıç adına solplatform.biz  banner’i değişmeli düşüncesindeyim.
Ne yeraltında; ne yeryüzünün doruklarında kendine yer bulamayan rengarenk bir kelebek süzülüyor odama. Gelip kırmızı bir karanfilin üstüne konuyor. Direnç aşılıyor, umudu, geleceği müjdeliyor, düşlerin gerçek olacağı günleri… Gelip tam yüreğimin üstüne konuyor.

Çevrimdışı YürekAtışı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2011, 17:51:21 »
Daha farklı renklerle, daha coşkulu bir banner bence çok daha uygun olacaktır. Bu sebeple evet dedim.
İNSAN...

Çevrimdışı alikorkmaz

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Eylül 2011, 22:31:47 »
bu forumun kurucusu olarak hayir oyu kullandim. Mavinin tonlari, ozellikle kendini sol sosyalist diyen forumlarin kulladiklari koyu ic karartici renklerden farkli olmasi icin, ya da sosyalist bir sitenin MAVI de olabilecegini anlatabilmek icin kullanildi. Ic acan ferahlik veren bir renk. En azindan korkutucu degil.

Banner konusunda emin degilim. Forum uyeleri isterse elbetteki uygun bir sekilde degistirilebilir.

Çevrimiçi veda

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Eylül 2011, 22:50:50 »
Ben de Ekim Arkadaşın gerekçesine katılıyorum.
Banner değişmeli.
Ancak Doğrudan Demokratik Paylaşım Platformu yazısı ve format rengi aynı kalmalı!
Bu konuda da Ali'ye katılıyorum.
Tıpkı Nazım'ın söylediği gibi MOTORLARI MAVİLİKLERE SÜRECEĞİZ ÇOCUKLAR.
veda
Yeryüzüne tohum gibi saçmışım ölülerimi, kimi odesada yatar, kimi prag\'da, istanbul\'da kimi.
En sevdiğim memleket yeryüzüdür, sıram gelince yeryüzüyle örtün üzerimi...NAZIM HİKMET

Çevrimiçi Solplatform5

• Sorumlu
  • Yönetici
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 23 Eylül 2011, 23:28:34 »
Alıntı yapılan: Solplatform5;684
solplatform.biz olarak  banner  değiştirilmesi yönünde gelen üye istemleri sonucunda anket açılmasına karar verilmiştir.

Bu nedenle düzenlenen ankette solplatform.biz olarak  banner değişikliğine gidilip gidilmemesi konusunda evet/hayır seçeneklerinin kullanılmasının yanında kısa da olsa nedenlerinizin belirtilmesi rica olunur.

Saygılarımızla
Forum Yönetimi

Yukardaki bilgi ve ricamıza ilave olarak anketi yanıtlayan arkadaşların oylarının geçerli olması için , bir iki satırla da olsa cevaplarını gerekçelendirilmelerinin hatırlatılması elzem olmuştur. Bilgilerinize rica ederiz.

Saygılarımızla,
Forum Yönetimi[/B]

Çevrimdışı Özgürlük

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 23 Eylül 2011, 23:29:37 »
Görünüş açısından güzel bulmadığımdan değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu sebeple "Evet" oyu kullandım.

Çevrimdışı Sedov

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 24 Eylül 2011, 00:48:52 »
Tasarıma diyeceğim birşey yok. Yerinde ve güzel. Ancak, Banner değiştirilebilir. Bannerde, Marksizmin ustalarının resmi gayet hoş olur.

Çevrimdışı AleksandrKirsanov

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 24 Eylül 2011, 08:51:53 »
Bnece de böyle bir değişikliğe gidilebilir.
Komünizmin simgesi olarak orak çekik ve Marks Engels ve Lenin fotoğraflarından oluşan bir banner yapılabilir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı comandante_16

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 24 Eylül 2011, 08:55:38 »
Yeni bir başlangıç için evet diyorum...

Çevrimdışı YürekAtışı

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 24 Eylül 2011, 16:50:25 »
üstteki Fikrimden ayriyeten Komünizmin kızıl yıldızını hayatın bütün renklerini doğuracak doğuracak en güzel kızılıyla koyabilsek bence gayet güzel olacaktır...
İNSAN...

Çevrimdışı Vurgun

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 24 Eylül 2011, 19:32:40 »
Demirin mavisini sevenler de olacaktir elbette kizilligida.
Ekim arkadasin belirttigi  sebeblerden dolayi degisiklik yapilmasindan yanayim.Ben kizildan yanayim ve önderlerimizde olabilir orak-cekic de.Önemli olan diger site ile alakalisi olmayan farkedilir degisikliktir.
Simdiden kolay gelsin.
Serhildan jiyane
HER YER TAKSIM HER YER DIRENIS

Çevrimdışı sabri

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 26 Eylül 2011, 14:45:45 »
Solplatformun geleceğini yeniden şekillerdirirken geçmişten ders almak gerekir.

Yalnızca bannerin logonun ve formatın değiştirilmesi yetmez.

Amacımız ve Biz başlığında sunulan bildirgenin içerisinde yer alan kavramların açık anlaşılır bir biçimde netleşmesi gereklidir.

Doğrudan Demokrasinin proleter diktatörlüğün formu olduğu , dolaylı yollardan değil , birebir anlatımla tanımlanmalıdır.

Komünizm ve komünist kültür tanımında daha spesifik ve titiz olmak zorunluluktur.

Sınıfları  işçi sınıfının  mücadelesini rededen , komünizme geçişte proleter diktayı kabul etmiyen bir düşüncenin değil marksist komünist dahi olamıyacağının altı çizilmelidir.  

Bu temelde bir komünist kültürü bügünden yaratmak  yönünde çalışmanın sağlıklı yürütülmesi için ayrışmanın ve farkı koymanın şimdi tam zamanıdır.

Amacımız ve Biz yeterlidir uygulamada bazı aksaklıklar var denebilir. O zamanda  işçi sınıfının ve insanlığın kurtuşunun en sağlam en tutarlı teorisi ve dünya görüşü olan Marksizmden yana tutum tereddütsüz uygulanmalıdır.

MARKSİZME BAĞLI KALIN!

Çevrimiçi Solplatform5

• Sorumlu
  • Yönetici
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 04 Ekim 2011, 00:25:39 »

Forumumuz banner değişikliği konusunda yaptıkları özverili çalışmalar için sedov,özgürlük ve merwan sert arkadaşlara emeklerine sağlık diyoruz.

solplatform.biz yönetimi

Çevrimdışı Özgürlük

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 04 Ekim 2011, 00:34:46 »

Buda ek olarak sedov arkadaşla yaptığımızdır. Zaten belirlenmiş ama bu boşa gitmesin. :)